Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

MAIN PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Technik Utrzymania Ruchu
Umowa o pracę: 4000 - 6999 brutto miesięcznie
Piekarnia
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Warszawa, ul. Bieniewicka 26
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki:

  • Usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy zakładu;
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych;
  • Uczestnictwo w projektach modyfikacji i modernizacji maszyn;
  • Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń;
  • Dbałość o stan techniczny maszyn;
  • Nadzór nad podległą dokumentacją techniczną.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne);
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pracy z dokumentacją techniczną;
  • Mile widziana znajomość układów mechaniki, hydrauliki, pneumatyki;
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV;
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie, pracowitość;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy;
  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej.
Co oferujemy?
  • Pracę w firmie o stabilnej i wysokiej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę;
  • Stawkę zasadniczą, co miesięczną premię uznaniową oraz weekendy płatne 100%;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę multisport;
  • Wczasy firmowe, paczki świąteczne, pikniki.
Benefity:
Prywatna opieka medyczna