Oferta pracy
MONIKA KLUPCZYŃSKA
DORADCA KLIENTA
JDG: 6000 - 150000 netto miesięcznie
Reprezentuję największą firmę ubezpieczeniową w Polsce. Oferujemy nie tylko szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych dla naszych klientów, ale również możliwości rozwoju i ponadprzeciętne wynagrodzenie dla naszych Doradców i Agentów.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Praca stacjonarna
Tryb hybrydowy
Poznań
Doświadczenie: poniżej roku
Zadania na stanowisku
  • Profesjonalna obsługa klientów VIP, budowanie długotrwałych relacji
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i dopasowywanie kompleksowych rozwiązań
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z segmentu VIP
  • Raportowanie i bieżące monitorowanie wyników sprzedaży
Nasze oczekiwania
  • Średnie lub wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta mile widziane, ale niekonieczne
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i budowania relacji
  • Zdolności analityczne i zorientowanie na osiąganie celów
  • Niekaralność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Umowę agencyjną z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń - od 6000 PLN bez górnej granicy
  • Premie kwartalne od 7500 PLN do 20 000 PLN
  • Akcje bonusowe
  • Pracę w dynamicznym zespole w renomowanej firmie ubezpieczeniowej
  • Szkolenia podnoszące kompetencje i możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
Benefity:
Nowoczesna przestrzeń biurowa
Niekorporacyjna atmosfera
Zniżki na ubezpieczenia majątkowe
Prywatna opieka medyczna
Jak wygląda rekrutacja:

Proces rekrutacyjny składa się z 4 etapów:

  • spotkanie, na którym poznamy się i być może polubimy:)
  • gra rekrutacyjna
  • spotkanie, na którym dokładnie dowiesz się ile i za co płacimy
  • spotkanie akceptujące z rekruterką