Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

UNUM ŻYCIE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI SPÓŁKA AKCYJNA
Menadżer/ka Sprzedaży / Sales Manager
Unum Życie tworzy przyjazne środowisko pracy. Każdy z nas wnosi do Unum unikalne doświadczenie, wiedzę, pomysły. Łączą nas wspólne wartości, różni niemal wszystko inne. Dzięki temu, czerpiąc z bogactwa różnorodności, tworzymy wspólnie wyjątkowe miejsce. Firmę, w której każda osoba czuje się ważna.
CV wymagane
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Tryb hybrydowy
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki:
  1. zarządzanie zespołem sprzedaży,
  2. rekrutacja i rozwój zespołu,
  3. realizacja celów sprzedażowych i biznesowych,
  4. aktywne wspieranie zespołu w budowaniu i rozwijaniu portfela klientów.
Nasze oczekiwania:
  1. doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
  2. znajomość rynku ubezpieczeń,
  3. umiejętność prowadzenia skutecznej rekrutacji,
  4. wysokie standardy kultury i osobistej etyki pracy,
  5. samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.
Co oferujemy?
  1. współpraca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym,
  2. wynagrodzenie podstawowe od 8 000 PLN + system bardzo wysokie prowizje bez limitów,
  3. wspieramy od pierwszego dnia w firmie, dbając o profesjonalne i przyjazne wdrożenie,
  4. oferujemy jasno określoną drogę kariery i awansu,
  5. motywujemy, poprzez możliwości uzyskania dodatków: finansowych, cennych nagród rzeczowych, uczestniczenia w prestiżowych wydarzeniach, np.: szkolenia, warsztaty, wyjazdy zagraniczne,
  6. benefity: program emerytalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.
Benefity:
Prywatna opieka medyczna
Nowoczesna przestrzeń biurowa
Niekorporacyjna atmosfera
Szkolenia marketingowe i certyfikaty