GRUPA PGD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Grupa PGD to pierwsza polska grupa dealerska i prekursor wielomarkowości. Grupa współtworzy Holding 1, notowany na 171 miejscu wśród największych przedsiębiorstw w Polsce. Byliśmy pierwszym dealerem w Polsce, który przekroczył granice 10 i 20 tysięcy sprzedanych nowych samochodów w roku.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Katowice, Siemianowicka 52
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki
  • Wydawanie i przyjmowanie samochodów do napraw, a także obsługa logistyczna pojazdów
  • Przyjmowanie zgłoszeń Klientów
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Obsługa platform szkodowych
  • Współpraca z Doradcami i Personelem technicznym
  • Nadzorowanie procesu obiegu samochodów w naprawie
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie m.in. średnie
  • Znajomość programu do kosztorysowania napraw Audatex
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
Co oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”