Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 15.05.2024 (19 dni)
Oferta pracy
DECORA SPÓŁKA AKCYJNA
Elektryk Utrzymania Ruchu
Jesteśmy międzynarodową firmą produkcyjna. Jedyni w Europie mamy w ofercie podłogi i wszystkie niezbędne do nich akcesoria: podkłady, listwy i profile podłogowe pochodzące z własnej, lokalnej produkcji. Nasze produkty powstają w dwóch zakładach produkcyjnych przy współudziale ponad 600 pracowników.
Top oferta
Pełny etat
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn,
  • terminowa realizacja zleceń – usuwanie awarii, elektrycznych, mechanicznych,
  • aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,
  • przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń.
Nasze oczekiwania

  • praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn - warunek konieczny,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym,
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP eksploatacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Co oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, czy targach,
  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin,
  • dofinansowanie choinkowe,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników.
Benefity:
karta Multisport
możliwość ubezpieczenia grupowego
Prywatna opieka medyczna