Oferta pracy
FITARENA
Trener Personalny
FITARENA
FITARENA to nowoczesne Centra Fitness mieszczące się w pięciu miastach Dolnego Śląska: Polkowicach, Głogowie, Lubinie, Legnicy oraz Bolesławcu. To miejsce pracy dla ludzi z pasją do sportu, którzy znajdą tutaj koleżeńska atmosferę i dobre warunki pracy.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Top oferta
Niepełny etat
CV wymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

Lokalizacja: Fitarena - ul. Marsa 30, Legnica

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub kontrakt gospodarczy (przy indywidualnej działalności gospodarczej)

Wymagane doświadczenie: ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego,

Tryb pracy: dostosowany do Twoich potrzeb

  • prowadź treningi personalne i grupowe,
  • utrzymuj przyjacielskie relacje z Klubowiczami i pozyskuj nowe osoby,
  • dbaj o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń,
  • informuj Klubowiczów o naszych produktach i promocjach,
  • prowadź z nami social media.
Co docenimy
  • doświadczenie w branży fitness,
  • samodzielność, wielozadaniowość i samodyscyplinę,
  • wiedzę z zakresu dietetyki, suplementacji lub fizjoterapii, którą chętnie podzielisz się z naszymi Klubowiczami 😊.
Co oferujemy
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • możliwości rozwoju w firmie – bierz udział w rekrutacjach wewnętrznych,
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.