Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 07.06.2024 (19 dni)
Oferta pracy
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE WAMECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tokarz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe "WAMECH" sp. z o.o. jest spółką powołaną 28 kwietnia 1995 roku przez pracowników Warsztatu Mechanicznego Elektrociepłowni Kraków S.A. Firma ta przejęła w całości zadania, majątek, załogę oraz tradycje wykonawcze i remontowe Warsztatu Mechanicznego.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Kraków, ul. Ciepłownicza 1
Pokaż dojazd
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twój zakres obowiązków
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym stanie maszyn;
  • kontrola jakości wytworzonych produktów;
  • praca w systemie 1-zmianowym. godz. 6-14
Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • zdolności manualne, dokładność i precyzja;
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • chęć rozwoju zawodowego.
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole.