Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

VEOLIA INDUSTRY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU
Specjalizujemy się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki:
  • Usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Utrzymanie sprawności infrastruktury technicznej obiektu.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (tj. klimatyzacja, wentylacja, elektryka, sanitarne, HVAC).
  • Obsługa codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej, drobne naprawy.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w obsłudze instalacji oraz urządzeń budynkowych (mile widziana znajomość budowy).
  • Wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, hydraulika).
  • Uprawnienia SEP grupa 1.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Co oferujemy?
  • Pracę w wyjątkowej Spółce Veolii, działającej już od 25 lat na rynku Polski.
  • Przyjazne przyjęcie i klimat od samego początku.
  • Współpracę z Zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, więc nauczymy Cię tego czego nie potrafisz;
  • Ciekawą pracę i ciągły rozwój. Lubimy inwestować w podnoszenie kompetencji naszych pracowników, dlatego oferujemy szereg szkoleń, w tym dofinansowanie w 80% do studiów (również podyplomowe).
  • Możliwość udziału w wewnętrznym rynku pracy w ramach Grupy Veolia.
  • Troskę o Twoje zdrowie i kondycję – opieka medyczna (w tym stomatolog), ubezpieczenie NNW oraz dopłata do karty sportowej.
  • Akcjonariat pracowniczy, który dofinansowywany jest przez pracodawcę.
  • Ty polecasz, My płacimy - program poleceń pracowniczych, możliwość uzyskania atrakcyjnej premii.
  • Benefity z ZFŚS: dofinansowanie do wypoczynku (również dla dziecka), wyprawka szkolna, karty pieniężne przed świętami, bilety do kina z okazji dnia dziecka i inne.
  • Elastyczny grafik pracy - uwzględniamy, to kiedy potrzebujesz wolne.
  • Możliwość zdobycia atrakcyjnych premii kwartalnych - to Ty o tym decydujesz.
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy (14 sierpnia) Dzień Veoli.