Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 30.04.2024 (3 dni)
Oferta pracy
PM BIURO
Stolarz - montażysta
Umowa o pracę: 4500 - 6600 brutto miesięcznie
PM BIURO
Nasza firma w ostatnim dziesięcioleciu gromadziła bogate doświadczenia w dziedzinie realizacji kabin sanitarnych i ścianek systemowych stawiając je w wielu przedszkolach, szkołach, urzędach, fabrykach, centrach handlowych, a nawet więzieniach.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie niewymagane
Twoje obowiązki
  • Do obowiązków należeć będzie przygotowanie i montaż elementów do wysyłki.
  • Odbióri towaru od dostawców.
  • Transport i montaż towaru u klienta.
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Osoba na tym stanowisku powinna posiadać umiejętność:
  • w posługiwaniu się elektronarzędziami
  • w czytaniu rysunków technicznych
  • posiadać prawo jazdy kat. B.
  • posiadać dużą umiejętność organizacji czasu pracy
Co oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PMBIURO w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.