Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

Circle K Polska Sp. z o.o.
Sprzedawca na stacji paliw - Circle K - Warszawa Włochy
TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE. Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie! Szukamy osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem! Jesteśmy zgranym zespołem, nastawionym na współpracę i wsparcie, w którym wszyscy jesteśmy na Ty!
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki:

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa klienta
  • Aktywna sprzedaż
  • Przygotowywanie produktów z naszej oferty gastronomicznej
  • Dbanie o estetykę, porządek i czystość na stacji
  • Przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru
Nasze oczekiwania:
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie
  • Doświadczenie sprzedażowe jako dodatkowy atut - jeśli go nie masz, wszystkiego Cię nauczymy :)
Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki za pracę w święta i zmiany nocne
  • Systemy premiowe od pierwszego dnia pracy
  • Podwyżkę co roku
  • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji, bezpłatna kawa w czasie pracy
  • Program Wsparcia Pracowników dla Ciebie i Twoich najbliższych - bezpłatne porady psychologiczne, zawodowe, prawne i finansowe
  • Program Rekomendacji Pracowników - premia za polecenie znajomego do pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe (w tym e-learningi i interaktywna mobilna gra szkoleniowa CK New Star)
  • Liczne, wartościowe szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty
  • Nagrody i gadżety firmowe za indywidualne osiągnięcia i wyróżniającą postawę
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne
  • Pracę w systemie zmianowym i elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami
  • Możliwość awansu i kontynuowania dalszej kariery w ramach struktur firmy

Podoba Ci się? Więc zdecydowanie powinniśmy porozmawiać! Czekamy na Twoje CV :)

Jak wygląda rekrutacja:

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.