Oferta pracy
DATABROKER SPÓŁKA AKCYJNA
Specjalista ds. umawiania spotkań
Umowa o pracę: 4430 - 6200 brutto miesięcznie
Jesteśmy firmą, która od 2003 roku umacnia się na rynku baz danych oraz call center. Dzięki naszej znajomości rynku baz danych i doświadczeniu w realizacji projektów Contact Center, gwarantujemy dotarcie ze spersonalizowaną ofertą produktów i usług do milionów klientów oraz jej skuteczną sprzedaż.
CV wymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Doświadczenie niewymagane
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa połączeń wychodzących,
  • Kontakt z klientami biznesowymi,
  • Umawianie spotkań dla przedstawicieli firmy ubezpieczeniowej.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie - wymóg konieczny,
  • Niekaralność - wymóg konieczny,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Komunikatywność,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Nie musisz mieć doświadczenia - dostarczymy Ci kompleksową wiedzę w trakcie szkoleń.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od realizacji celów,
  • Pracę w godzinach 8-16/ pon-pt,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Profesjonalne szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy, a także opiekę Supervisora i Kierownika Projektu w codziennej pracy,
  • Możliwość udziału w Projekcie Akademia Rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę w zespole,
  • Długoterminową współpracę.

Nasza doświadczona kadra zadba, aby właściwie przygotować Cię do wykonywania zadań i realizacji celów.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Przypominamy, że przesyłając nam swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niej danych dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez databroker S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią PONIŻSZEJ KLAUZULI i zamieszczenie jej CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez databroker S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Informujemy, że: Administratorem danych jest databroker S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa. W sprawach związanych z ochroną danych prosimy o kontakt pod adresem: iod(at)databroker.pl. Dane osobowe przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji databroker S.A. na podstawie wyrażonej powyżej zgody, stosownie do treści art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) w celu zapewnienia administratorowi możliwości ustalenia, realizacji lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami prawnymi. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych. Pominięcie informacji obowiązkowych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie wstępnej weryfikacji. Dane osobowe przechowywane będą przez administratora przez okres 3 lat, licząc od zakończenia roku kalendarzowego, w którym zakończyła się rekrutacja. Mogą być udostępniane Unified Factory S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa, jako dostawcy systemu informatycznego. Każdej osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jej ofercie pracy przez databroker S.A. przysługują następujące prawa: -prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,-prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,-prawo do przenoszenia danych,-prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,-prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.