Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 08.05.2024 (6 dni)
Oferta pracy
WELL FITNESS
Serwisant - Łódź
Well Fitness oferuje swoim klientom trening w rodzinnej atmosferze wśród ludzi, którzy dzielą pasję do aktywnego trybu życia.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Top oferta
Praca zmianowa
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

Lokalizacja: Plonowa 1/3, Łódź

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wymagane doświadczenie: nie potrzebujemy, wystarczą Twoje chęci

Tryb pracy: zmianowy

  • drobne prace naprawcze instalacji: elektroenergetycznej, wodnej lub kanalizacyjnej,
  • montowanie urządzeń elektrycznych,
  • drobne prace ogólnobudowlane, stolarskie, ślusarskie lub związane ze zmianą aranżacji pomieszczeń,
  • opieka nad Klubem, aby świetnie wyglądał i funkcjonował.
Nasze oczekiwania

Wystarczy, że posiadasz zdolności manualne i techniczne oraz jesteś zmotywowany/a do pracy. Jeśli posiadasz doświadczenie z pewnością je docenimy. Kliknij Aplikuj i zaznacz odpowiedzi w formularzu.

Co oferujemy
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.