Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 17.09.2024 (9 dni)
Oferta pracy
PROSERVICE FINTECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PROGRAMISTA Ingres SQL
Dostarczamy profesjonalne rozwiązania IT i usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Stawiamy na budowanie trwałych relacji, rozwój zespołów, dbanie o wspólne pasje i naszych Klientów.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Pełny etat
CV wymagane
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Umowa o pracę
Praca zdalna
Senior (Starszy specjalista)
Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania głównego systemu Agenta Transferowego z wykorzystaniem najlepszych praktyk projektowych i programistycznych
  • Techniczna analiza problemów, proponowanie i projektowanie rozwiązań informatycznych wspierających procesy biznesowe i usługi Agenta Transferowego
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych
  • Weryfikacja dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi dostawcami oprogramowania

Nasze wymagania
  • Umiejętność biegłego programowania w języku SQL. Nie jest na start ważny silnik bazodanowy, liczy się umiejętność operowania na SQL. Jesteśmy gotowi wyszkolić Cię w obszarze Ingres SQL
  • Znajomość dobrych praktyk SQL w obszarze pracy z dużymi zbiorami danych pod kątem wydajności
  • Znajomość systemu operacyjnego UNIX/Linux od strony użytkownika i umiejętności poruszania się w tym środowisku
  • Umiejętność tworzenia podstawowych skryptów w shellu
  • Zdolności analityczne wymagane przy pracy z algorytmami obliczeniowymi
  • Umiejętność pracy z repozytorium kodu GIT

To oferujemy
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań FinTech
  • Kompleksowy program wdrożeniowy (onboarding)
  • Doświadczony zespół z dużym know-how i bazą wiedzy dostępną dla każdego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Oraz wszystkie benefity wymienione poniżej
Umiejętności:
SQL
UNIX/LINUX
Benefity:
Spotkania integracyjne
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Kawa/herbata
Opieka stomatologiczna
Wydarzenia rodzinne
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie nauki języków
Program emerytalny
Dofinansowanie zajęć sportowych
Brak dress code'u
Prywatna opieka medyczna
Program rekomendacji pracowników
Firmowa drużyna sportowa
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Karty przedpłacone
Inicjatywy dobroczynne
Dodatkowe świadczenia socjalne