Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

COFACE POLAND SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownik/Pracownica Administracji
Posiadamy 78-letnie doświadczenie na światowym rynku ubezpieczeń należności, a w Polsce działamy już od trzech dekad. Jesteśmy częścią globalnej sieci finansowej, w której oferujemy cztery kluczowe usługi zarządzania należnościami. Zatrudniamy 4500 pracowników z 75 narodowości w 57 krajach świata.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa na zastępstwo
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji firmy
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich
  • obsługa przychodzących telefonów i maili
  • przyjmowanie gości, obsługa spotkań, sal konferencyjnych
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług w obszarze administracji
  • rozliczenia faktur w obszarze administracji
  • rezerwacja hoteli, przelotów oraz biletów kolejowych dla pracowników firmy
  • weryfikacja dostawców i archiwizacja w systemie
  • współpraca przy działaniach CSR firmy
  • współorganizowanie wydarzeń firmowych
Nasze oczekiwania
  • doświadczenie w pracy w administracji
  • min. średnie wykształcenie
  • dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)
  • wysoka kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji
  • komunikatywność, operatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

Nasza firma ceni różnorodność i wspiera pracowników z różnych generacji. Zachęcamy do aplikowania pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Wymagane języki:

Język angielski - średniozaawansowany

Co oferujemy
  • umowę o pracę na czas określony

Poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa:

  • Zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę na czas określony) w dużej, międzynarodowej firmie
  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej - PZU, karty Multisport, ubezpieczenia na życie oraz dostępu do platformy wellbeingowej, aby zapewnić Ci zdrowie, kondycję i bezpieczeństwo
  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, wypoczynku oraz bony świąteczne
  • Bonus za polecenie osoby, która dołączy do naszego zespołu z Twojej rekomendacji

Równowagę pomiędzy pracą i życiem prywatnym:

  • Pracę stacjonarną z doskonale zlokalizowanego biura w Warszawie
  • Kompleksowy, 3-miesięczny proces onboardingu – komfortowo wdrożysz się w nowe obowiązki

Rozwój i podnoszenie kwalifikacji:

Możliwość stałego poszerzania wiedzy, podnoszenia kompetencji i rozwoju dzięki:

  • bezpłatnym grupowym lekcjom języka angielskiego z lektorem
  • platformie do nauki trzech dodatkowych języków
  • programowi mentoringowemu (mentorzy z polski i zagranicznych oddziałów firmy)
  • możliwości udziału w rekrutacjach międzynarodowych
  • współpracy z kolegami z oddziałów Coface za granicą
  • dofinansowaniu studiów podyplomowych

Dbamy o siebie i innych #cofacecares:

  • Spotkania integracyjne – bo lubimy razem spędzać czas
  • Działania CSR i wolontariaty, akcje dobroczynne – robimy dobro i myślimy o innych

Benefity:
Ubezpieczenie na życie
Paczki świąteczne
Dofinansowanie nauki języków
Nowoczesna przestrzeń biurowa
Program wellbeingowy
Dodatkowe świadczenia socjalne
Inicjatywy dobroczynne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie wakacji dzieci
Świeże owoce w biurze
Spotkania integracyjne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Program rekomendacji pracowników
Jak wygląda rekrutacja:

1. Wyślij nam swoje CV

Po otrzymaniu Twojej aplikacji na wybrane stanowisko, dział HR zapozna się z Twoim CV. Skontaktujemy się z Tobą, gdy przedstawione w nim doświadczenie i umiejętności będą zgodne z naszymi aktualnymi potrzebami.

2. Zadzwonimy do Ciebie

Rozmowę telefoniczną odbędziesz z przedstawicielką działu HR, która zapyta Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, motywację do aplikowania oraz oczekiwania. Na tej podstawie podejmie decyzję o Twoim udziale w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego.

3. Pierwsze spotkanie – zdalne lub w biurze

Po zaproszeniu na rozmowę, spotkasz się z przedstawicielką działu HR i menadżerem zespołu, aby omówić szczegóły pracy, wymagania oraz oczekiwania dotyczące współpracy. Spotkanie odbędzie się zdalnie lub w biurze.

4. Opcjonalnie drugie spotkanie i/lub zadanie

Zazwyczaj rozmowa ma drugi etap, podczas którego rozwijamy poruszone wcześniej wątki oraz spotykamy się z innym menadżerem z działu. Możesz również otrzymać od nas zadanie rekrutacyjne, które zostanie omówione podczas spotkania.

5. Witamy w Coface!

Po zakończonej rekrutacji skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać informację zwrotną. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej kandydatury i wspólnej chęci współpracy, otrzymasz od nas ofertę pracy i oficjalnie powitamy Cię na pokładzie!

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz.1000)”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych są spółki z grupy Coface Polska z siedzibą przy al. Jerozolimskich 142 A (02-305) w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce http://www.coface.pl/O-nas/Coface-w-Polsce/polityka-rekrutacyjna”