Oferta pracy
ZHU "MERKURY" Grzegorz Jaszczurowski
Pracownik stacji paliw
Merkury Jaworze jest firmą prowadzącą między innymi stację paliw pod logo Circle K. Nasza stacja jest znana z przyjaznej atmosfery i profesjonalnej obsługi klienta. Personel stacji paliw Circle K jest wyszkolony, aby zapewnić klientom szybką i efektywną obsługę oraz udzielić fachowych porad.
Praca zmianowa
CV wymagane
Umowa dowolna
Praca stacjonarna
Doświadczenie niewymagane
Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku kasjer/sprzedawca.

Jeśli jesteś energiczną, komunikatywną osobą z zamiłowaniem do obsługi klienta, ta oferta może być idealna dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Obsługa klientów na kasie i udzielanie im fachowych porad dotyczących oferowanych produktów
  • Przyjmowanie płatności za zakupy i dokonywanie transakcji gotówkowych oraz kartowych
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w przestrzeni sklepowej
  • Uzupełnianie towarów na półkach i dbanie o ich atrakcyjną ekspozycję
  • Wykonywanie innych zadań związanych z obsługą klienta i prowadzeniem sklepu

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV lub składanie aplikacji osobistych w naszym sklepie na stacji Circle K.

Nasze oczekiwania
  • Minimum 18 lat
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej (jeśli nie umiesz, wszystkiego Cię nauczymy)
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Pozytywne podejście do klientów i gotowość do udzielania im pomocy
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy i święta
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Korzystne warunki zatrudnienia, w tym premie i dodatki świąteczne
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych: