Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 21.05.2024 (20 dni)
Oferta pracy
TRUVANT EUROPE SP. Z O.O.
Pracownik produkcji-Obsługa maszyny
Miejsce pracy: Stryków / Sosnowiec Pieńki ul. Przemysłowa 1
Top oferta
Pełny etat
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki

Twoje zadania:

  •     Praca przy pakowaniu oraz obsługa maszyn pakujących w tym również automatów
  •     Wykonywanie przezbrojeń oraz prostych regulacji operatorskich
  •     Realizowanie powierzonych zadań w ramach autonomicznego utrzymania maszyny
  •     Transport bliski materiałów produkcyjnych, ręcznie i przy pomocy wózka paletowego
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjne
  • Gotowość do pracy w systemie: 3 zmianowym (poniedziałek-piątek] 8h
  • Sumienność, dokładność
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy
  •     Umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  •     Bezpłatny transport do/z pracy dla pracowników
  •     Możliwość korzystania z ZFŚS
  •     Dodatek do pracy w godzinach nocnych (22:00-06:00)
  •     Darmowy pakiet medyczny Enel-med
  •     Atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
  •     Oferta sportowo-rekreacyjna na preferencyjnych warunkach z dofinansowaniem pracodawcy
  •     Bezpłatna możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego
  •     Stołówka pracownicza z posiłkami w atrakcyjnych cenach
  •     System nagradzania pracowników za aktywność i szczególne osiągnięcia
  •     Ścieżki Kariery – firmowy system szkoleń i awansów
  •     Finansowy system poleceń pracowników – za polecenie pracownika otrzymasz 1000 zł brutto

Więcej informacji na: www.truvant.com.pl

Oferta jest skierowana także do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Jak wygląda rekrutacja:

ETAP 1

Wyślij CV

Nasze aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej https://praca.truvant.com.pl/. Prześlij CV klikając w interesującą Cię ofertę pracy.

ETAP 2

Rozmowa kwalifikacyjna

Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkania w wybranej siedzibie firmy. Podczas rozmowy obecny jest zawsze przedstawiciel działu HR oraz lider działu, do którego aplikuje kandydat.

ETAP 3

Weryfikacja i wybór

W kolejnym kroku dokonujemy weryfikacji kandydatów. W zależności od profilu stanowiska wybrane osoby możemy zaprosić również do drugiej tury rozmów.

ETAP 4

Odpowiedź

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym kontaktujemy się z informacją zwrotną. Szanujemy każdego naszego rozmówcę, dlatego odpowiedź otrzymują wszyscy kandydaci biorący udział w rekrutacji.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TRUVANT EUROPE SP. Z O.O. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że TRUVANT EUROPE SP. Z O.O. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TRUVANT EUROPE SP. Z O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.