Oferta pracy
CARINGHANDS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
opiekun osób starszych w Niemczech
caringhands24 zobowiązuje się do świadczenia opieki o wysokim standardzie, aby wprowadzić pozytywną zmianę w życiu naszych klientów i ich rodzin. Naszą misją w caringhands24 jest dokonanie pozytywnej zmiany w codzienności naszych klientów poprzez wyjątkową opiekę.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Doświadczenie niewymagane
Twoje obowiązki
  • opieka nad osobą starszą w Niemczech
  • pomoc w codziennych obowiązkach i czynnościach
  • wykonywanie codziennych obowiązków w gospodarstwie domowym np. gotowanie, sprzątanie itp.
  • wspieranie osoby podopiecznej w życiu codziennym

Nasze oczekiwania
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • empatyczne podejście do osoby podopiecznej
  • sumienne wykonywanie obowiązków
  • uczciwość i wrażliwość na potrzeby drugiej osoby
  • doświadczenie w opiece mile widziane
Wymagane języki:

Język niemiecki - podstawowy

Co oferujemy
  • atrakcyjne wymagrodzenie
  • opiekę rekruterów 24godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • legalne zatrudnienie
  • bonusy
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).