Oferta pracy
FITNESS PLATINIUM
Opiekun Klubowicza
Fitness Platinium to nowoczesna sieć fitness posiadająca 13 klubów w wielu miastach w Polsce. W każdym z nich możesz skorzystać zarówno z siłowni jak i z bogatej oferty zajęć grupowych pod opieką wysoko wykwalifikowanego personelu.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Top oferta
Niepełny etat
CV wymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

Lokalizacja: Fitness Platinium - ​ul. Aleksandry 11, Kraków​

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wymagane doświadczenie: wystarczą chęci, wszystkiego Cię nauczymy!​

Tryb pracy: zmianowy

  • buduj przyjacielskie relacje z Klubowiczami,
  • sprzedawaj karnety i produkty,
  • informuj o promocjach i zajęciach,
  • wspieraj Kierownika Klubu,
  • prowadź z nami social media.
Co docenimy
  • swobodę w nawiązywaniu kontaktów z innymi,
  • pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta,
  • umiejętności sprzedażowe i dobrą organizację pracy własnej,
  • chęć do promowania zdrowego stylu życia 😊,
  • książeczkę sanitarno-epidemiologiczną – bez problemu możesz ją wyrobić w tracie rekrutacji.
Co oferujemy
  • ułożysz grafik tak jak chcesz – bez problemu połączysz pracę z pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,
  • wsparcie zespołu,
  • możliwości rozwoju w firmie – nasi Kierownicy często zaczynali na tym stanowisku,
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do wewnętrznych szkoleń,
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.