Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

PLAY (P4 Sp. z o.o.)
Młodszy Konsultant / Młodsza Konsultantka ds. Sprzedaży w Salonie Własnym
Grupa PLAY to miejsce, w którym spotykają się nowoczesne technologie i ogromne możliwości. Jesteśmy wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Polsce. Od czasu naszego startu w 2007 roku zaufało nam ponad 17 milionów abonentów.
Praca zmianowa
CV wymagane
Umowa o pracę
Elbląg
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje zadania:
  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play
  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Poszukujesz możliwości zdobycia doświadczenia w sprzedaży usług, angażując się w bezpośredni kontakt z klientem oraz prowadzenie rozmów telefonicznych
  • Posiadasz min. średnie wykształcenie
  • Możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)
  • Praca na planach i celach sprzedażowych jest dla ciebie motywująca
  • Lubisz się uczyć i szybko przyswajasz nową wiedzę
  • Wykazujesz się empatią i łatwo nawiązujesz kontakty z innymi
  • Posiadasz osobowość pełną energii, aktywnie proponujesz nowe pomysły i z zapałem współpracujesz z innymi w zespole
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta, call center lub sprzedaży (mile widziane)
Otrzymasz od nas:
  • Umowę o pracę
  • Podstawę i premię uzależnioną od wyników sprzedaży – masz realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
  • Dodatek wdrożeniowy 500 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące
  • Świetną atmosferę w zespole (zostaliśmy nagrodzeni w programie Friendly Workplace)
  • Zaplanowaną ścieżkę kariery i jasno określone zasady awansu
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Konkursy sprzedażowe (do wygrania m.in. karty przedpłacone)
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. Telewizja PlayNow, ViaPlay, nawigacja) oraz zniżki pracownicze
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. Multisport, bilety do kina, vouchery na zakupy)
  • Dostęp do platformy wellbeingowej Mindgram
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną