Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

GRAFTON RECRUITMENT Sp. z o.o.
Metrology Specialist - Warszawa
Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Warszawa, Rondo Ignacego Daszyńskiego 1
Pokaż dojazd
Ekspert
Twoje obowiązki

Dla naszego Klienta - międzynarodowego producenta z branży medycznej - poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Metrologii.

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:

  • nadzór nad procesem wzrocowania i bazą raportów z audytów oraz ich przechowywanie
  • kontrola jakości wykonanej pracy serwisowej w celu zapewnienia określenia wymaganych standarów firmy
  • wsparcie techniczne dla zespołu serwisowego
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia zgodności projektów z celami firmy
  • aktywne wsparcie globalnych projektów kalibracyjnych
  • rekomendowanie i optymalizacja procedur
Nasze oczekiwania
  • min.2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży technicznej/technologicznej/medycznej itp.
  • znajomość technik pomiarowych oraz praktyczna wiedza z kontroli i wykorzystywania przyrządów pomiarowych
  • bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego (C1)
  • znajomość systemu Salesforce i/lub Service Max
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doskonała organizacja pracy
  • wykształcenie wyższe (techniczne będzie dużym atuem)
Wymagane języki:

Język angielski - średniozaawansowany

Co oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca hybrydowa
  • bogaty pakiet socjany (m.in. opieka medyczna, karta muktiisport, ubezpiecznie na życie)
  • dogodna lokalizacja biura (przy stacji metra)
Benefity:
Prywatna opieka medyczna
Jak wygląda rekrutacja:

Wszystko wyjaśnimy podczas spotkania, możesz zadawać tyle pytań, ile potrzebujesz.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Aplikując na stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grafton Recruitment sp. z o.o. („Grafton”) Twoich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz innych wprowadzonych przeze Ciebie do systemu dokumentach w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Grafton oraz ich wykorzystania do obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grafton poprzez ich przyporządkowanie do ofert zatrudnienia przekazywanych Grafton przez potencjalnych pracodawców, w zgodzie z naszą Polityka przetwarzania i ochrony danych.