Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 30.04.2024 (1 dni)
Oferta pracy
SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
Mechanik Samochodów Ciężarowych
Sieć Dealerska marki Mercedes-Benz - Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Top oferta
Praca zmianowa
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • Obsługa, naprawa bieżąca i diagnozowanie samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz
  • Sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym
  • Naprawa pojazdu w oparciu o technologię producenta
  • Kontrola ponaprawcza pojazdu
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenia kierunkowego - branża samochodowa
  • Doświadczenia jako mechanik samochodowy
  • Mile widziane doświadczenie z marką Mercedes-Benz
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. C)
Co oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)
  • Program Rekomendacji Pracowników
  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
Benefity:
Prywatna opieka medyczna