Oferta pracy
EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Majster robót wodno-kanalizacyjnych
Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki
  • organizowanie i nadzorowanie robót realizowanych siłami własnymi lub poprzez podwykonawców,
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy,
  • zapewnienie sprzętu i materiałów,
  • kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót,
  • raportowanie,
  • teren pracy: budowy realizowane przez Oddział Wrocław
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie kierunkowe w zakresie sieci wodno-kanalizacyjnych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B
Co oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy,
  • kompleksowy program wdrożenia,
  • bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia,
  • atrakcyjny pakiet benefitów, a w nim: m.in.: karta sportowa, bilety do kina, prywatna opieka medyczna i setki innych,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym.
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.” lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez wyżej wymienione spółki Eurovia w Polsce prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.”

Administratorem danych osobowych są spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, ETF Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce oraz Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą przy ul. Stawowej 18, 59-800 Lubań (dalej: „administrator”).