Oferta pracy
ELFORD
Kierownik Klubu Fitness
ELFORD
Well Fitness oferuje swoim klientom trening w rodzinnej atmosferze wśród ludzi, którzy dzielą pasję do aktywnego trybu życia.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki

Lokalizacja: Well Fitness - Katowice, ul. Korfantego 138​

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim​​​

Tryb pracy: zmianowy

  • odpowiadaj za strategię firmy poprzez realizację celów biznesowych,
  • dbaj o najwyższy poziom obsługi Klubowicza,
  • koordynuj i nadzoruj pracą zespołu,
  • rekrutuj i rozwijaj swoich pracowników,
  • wspieraj zespół w codziennych zadaniach,
  • przygotowuj i kontroluj zamówienia,
  • promuj swój klub poprzez prowadzenie social mediów i organizację eventów.
  • dbaj o jakość i atmosferę w klubie oraz o świetną współpracę i komunikację w zespole.
Nasze oczekiwania
  • pierwsze doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim,
  • dbałość o atmosferę i świetną współpracę w zespole,
  • dynamiczność, wielozadaniowość i samodzielność,
  • nastawienie na realizację celów oraz na poszukiwanie rozwiązań w trudnych sytuacjach,
  • umiejętność skutecznej organizacji pracy swojej i innych,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim.

Poza tym docenimy:

  • znajomość branży fitness,
  • umiejętności sprzedażowe.
Co oferujemy
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • kompleksowe wdrożenie na nowe stanowisko – możliwość czerpania wiedzy od innych kierowników w naszych klubach,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover oraz kartę sportową Fit&More,
  • dostęp do produktów na platformie benefitowej (np. bilety do kina, vouchery na zakupy),
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • ubezpieczenie NNW i inne,
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.