Oferta pracy
TRANSLOT TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kierowca autocysterny Wola Rzędzińska
Umowa o pracę: 6000 - 10000 brutto miesięcznie
Translot Trade Sp. z o.o. posiada ugruntowaną pozycję na rynku hurtowej sprzedaży paliw płynnych.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Ekspert
Twoje obowiązki
  • Kierowca ADR
  • REGION : woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
  • Baza startowa w Woli Rzędzińskiej - codzienne powroty na bazę.
  • Praca na cysternie paliwowej, sprzedaż paliw płynnych do kontrahentów.
Nasze oczekiwania

Prawo jazdy kat. C+E Uprawnienia ADR Cysterny + Napełnianie TDT

Co oferujemy
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • System premiowy
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Administratorem danych jest Translot Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Młynarska 10/Ap.7 26-600 Radom. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Proszę o dopisanie do CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."