"DMS - DIRECT MARKETING SERVICES M. JENEK, T. STANKIEWICZ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Informatyk
Świadczymy usługi logistyczno-dystrybucyjne dla marketingu bezpośredniego, w szczególności organizujemy pakowanie i masowe wysyłki, fulfillment, logistykę magazynową i konfekcjonowanie towarów. Oferujemy usługi wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zaplecze technologiczne i logistyczne.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Zakres zadań
  • przetwarzanie i obróbka baz danych,
  • programowanie i rozwijanie istniejącego oprogramowania na potrzeby firmy

Nasze oczekiwania
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL i języków programowania: C#, itp.
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów informatycznych
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • rzetelność i dokładność

Co oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę na pełen etat
  • prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe

Benefity:
Niekorporacyjna atmosfera
Jak wygląda rekrutacja:
  • analiza CV
  • rozmowa w Kadrach
  • rozmowa ze specjalistą IT
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych