Oferta pracy
RTV EURO AGD
Dostawca
Umowa o pracę: 4000 - 4400 brutto miesięcznie
Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce i Contact Center.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • Rozładunek i załadunek towaru,
  • Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Dostawa sprzętu RTV i AGD,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
  • Uśmiech i profesjonalna obsługa naszych Klientów.
Nasze oczekiwania
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w systemie 10-12 godzinnym, średnio 4 dni w tygodniu,
  • Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,
  • Dobra kondycja fizyczna.
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy oparty na wynikach,
  • Atrakcyjny bonus do 3000zł brutto w programie poleceń pracowniczych,
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy)
  • Klub rowerzysty, klub biegacza, konkursy dla pracowników i ich rodzin,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Przyjazna atmosfera? To u nas codzienność.