Oferta pracy
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA SPÓŁKA AKCYJNA
Doradca Transakcyjny w Oddziale Operacyjnym Legnica
Bank Ochrony Środowiska S.A. to nowoczesny, polski EKObank łączący biznes i ekologię, w którym pracują eksperci z wielu różnych dziedzin. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat, sami tworzymy rozwiązania oraz rozwijamy nasze produkty i systemy.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twój zakres obowiązków:
  • realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych zlecanych przez klientów,
  • realizacja czynności związanych z procesem obrotu gotówkowego,
  • wsparcie zespołu w realizacji zadań administracyjnych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • kompletowanie oraz przekazywanie do wysyłki prowadzonej korespondencji,
  • przygotowywanie i przekazywanie do archiwum dokumentów.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z obrotem gotówkowym,
  • doświadczenie w pracy w instytucji finansowej będzie dodatkowym atutem,
  • min. średnie wykształcenie,
  • ukończony kurs kasjera walutowo-złotowego lub gotowość do jego ukończenia we własnym zakresie,
  • komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole,
  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność,
  • zaangażowanie, kreatywność i energia w działaniu.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • program rekomendacji pracowników,
  • inicjatywy dobroczynne,
  • projekty wolontariackie/ekologiczne,
  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,
  • upominki świąteczne,
  • świadczenia świąteczne,
  • sekcje sportowe,
  • program kafeteryjny,
  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,
  • programy wellbeingowy,
  • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,
  • system premiowy.