Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 12.06.2024 (26 dni)
Oferta pracy
"EURO - NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Doradca Klienta - Tychy
Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center.
Top oferta
Pełny etat
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

Jako ekspert doradzasz Klientom przy wyborze sprzętów i produktów z branży RTV/AGD. Dbasz o porządek na sali sprzedaży oraz o odpowiednią ekspozycję towaru.

Tworzysz firmę będącą liderem w swojej branży!

Nasze oczekiwania

Jesteś tym, kogo szukamy jeśli:

  • masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta (retail, bankowość, finanse, ubezpieczenia) - minimum 1 rok,
  • pracujesz w oparciu o standard obsługi klienta i znasz techniki sprzedaży,
  • posługujesz się aplikacjami wspierającymi sprzedaż (takimi jak SAP/systemy e-commerce),
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy w contact center,
  • masz wiedzę odnośnie produktów RTV, AGD lub interesujesz się nowinkami technologicznymi,
  • masz minimum średnie wykształcenie,
  • jesteś otwarty na zmiany i chcesz się rozwijać,
  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi,
  • chętnie się uczysz i potrafisz dzielić się wiedzą,
  • angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polega.
Co oferujemy
  • bezpłatną opiekę medyczną,
  • umowę o pracę,
  • premię bez limitu - zależną od wyników,
  • kartę MultiSport,
  • rozwinięty system szkoleń,
  • jasną ścieżkę awansu,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • przyjazna atmosfera pracy.