Oferta pracy
EVEREST FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA
Doradca klienta
Everest Finanse S.A. jest właścicielem rozpoznawanej, cenionej i nagradzanej marki Bocian Finanse®. Bocian Finanse to jeden z największych graczy na polskim rynku home credit, oferujący swoim klientom pieniądze w najbardziej dogodnym dla nich miejscu – w ich własnym domu!
Niepełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Tryb hybrydowy
Doświadczenie niewymagane
Twoje obowiązki
  • Pracujesz na etacie, ale chcesz dorobić do swojej obecnej pensji?
  • Jesteś emerytem i szukasz możliwości dodatkowego zarobku?
  • Chcesz samodzielnie decydować o tym, kiedy i ile pracujesz?
Nasze oczekiwania
  • Obsługa naszych klientów w ich miejscu zamieszkania zgodnie z przydzieloną listą
  • Podpisywanie umów z nowymi klientami w ramach otrzymanych zgłoszeń
  • Odbiór rat od przydzielonych klientów
Co oferujemy
  • Elastyczny grafik – sam organizujesz swoją pracę i decydujesz o tym, kiedy i ile pracujesz
  • Zarobki uzależnione od liczby obsługiwanych klientów oraz czasu pracy (średnie wynagrodzenie waha się od 70 zł - 1200 zł netto/tydzień)
  • Wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
  • Premię lojalnościową wypłacaną co pół roku
  • Ubezpieczenie grupowe, z którego możesz skorzystać nawet jeżeli pracujesz dla nas tylko kilka godzin tygodniowo
  • Kompleksowe przygotowanie do wykonywanej pracy
  • Wsparcie kierowników w realizacji codziennych obowiązków

Obecnie poszukujemy pracowników na terenie miasta: Kraków oraz okolice.