Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

DSA INVESTMENT SPÓŁKA AKCYJNA
Doradca klienta ds. kredytów frankowych
Historia DSA sięga korzeniami 1999 roku. Od początku funkcjonowania jednym z głównych filarów działalności, było szeroko pojęte zabezpieczania finansowej przyszłości Klientów. ✅ Pomagamy frankowiczom ✅ Wspieramy w wyborze ubezpieczenia ✅ Dobieramy programy inwestycyjne
Przejdź do profilu pracodawcy.
Niepełny etat
CV wymagane
Umowa zlecenie
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Praca zdalna
Wrocław, al. Wiśniowa 47
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych (B2C)
  • obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą
  • sprzedaż bezpośrednia w modelu stacjonarnym lub zdalnie
  • obsługa posprzedażowa Klientów
Nasze oczekiwania
  • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem
  • zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • otwartość na nowe wyzwania oraz zaangażowanie
  • realizacji celów sprzedażowych
  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży będą dodatkowym atutem
Co oferujemy

Jeśli dołączysz do nas otrzymasz:

  • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy
  • umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie)
  • rozbudowany pakiet szkoleń, który przygotuję Cię do pracy
  • pełne wsparcie merytoryczne i kompetencyjne
  • jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery
  • udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. wyjazdy zagraniczne
  • wsparcie w dotarciu do Klienta np. poprzez dostarczenie baz potencjalnych klientów
  • elastyczność w swobodzie działania i dyspozycyjności – możliwość podjęcia współpracy jako pracy dodatkowej
Benefity:
Niekorporacyjna atmosfera
Jak wygląda rekrutacja:

Plan Współpracy:

1. Aplikuj i prześlij swoje CV,

2. Rozmowa kwalifikacyjna w swobodnej atmosferze,

3. Podpisanie umowy (praca stała lub dodatkowa),

4. Forma współpracy: zlecenie/agencyjna,

5. Przejście szkoleń – nagrania i konsultacje,

6. Wdrożenie wraz z menagerem,

7. Trening jeden na jeden,

8. Pozyskiwanie nowych klientów,

9. Obsługa klientów dostarczonych przez firmę.

Właściwe wdrożenie i systematyczna opieka nad Twoją skutecznością sprzedażową ułatwi skuteczny start w projekcie poświęconym pomocy kredytobiorcom i pożyczkobiorcom, którzy zaciągnęli kredyt lub pożyczkę hipoteczną w walucie obcej oraz w złotówkach. Bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów oraz Twoje, jest dla nas najważniejsze. Poznajmy się lepiej!

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSA Investment S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.