Oferta pracy
F.B.I. TASBUD SPÓŁKA AKCYJNA
Cieśla szalunkowy | FABRYKA F.B.I. TASBUD S.A.
F.B.I. TASBUD S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej F.B.I. TASBUD, która powstała w 1985 roku i jej core business to Generalne Wykonawstwo. Grupa rozwinęła własny Pion Prefabrykacji skupiający się na produkcji modułów żelbetowych i betonowych oraz prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki
  • Przygotowywanie i montaż i demontaż szalunków oraz elementów przewidzianych do wbudowania w elementy prefabrykowane,
  • Inne prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych.
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracach stolarskich lub ciesielskich.
Co oferujemy
  • Umowę o pracę i terminową wypłatę wynagrodzeń,
  • Pełen etat (praca zmianowa),
  • Długofalową współpracę,
  • Prywatną opiekę medyczną.
Jak wygląda rekrutacja:

ZGŁOSZENIA POD NUMEREM TELEFONU: +48 608 549 474

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie (01-981), ul. Balaton 20. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Balaton 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.