Oferta pracy
MARKET MIESZKANIOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Agent Nieruchomości
MARKET MIESZKANIOWY Sp. z o.o. Zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane karierą zawodową związaną z obrotem nieruchomościami. Firma daje duże możliwości ciekawej pracy, rozwoju zawodowego oraz wysokich dochodów. www.marketmieszkaniowy.pl
CV wymagane
Umowa o dzieło
Umowa zlecenie
Tryb hybrydowy
Senior (Starszy specjalista)
Twoje obowiązki

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Nasze oczekiwania

  • wyższe lub średnie wykształcenie i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie oraz rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków oraz samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy na komputerze ( podstawowe programy),
  • predyspozycje do pracy w sprzedaży, doświadczenie w sprzedaży – mile widziane,
  • zainteresowanie nieruchomościami,
  • umiejętność utrzymywania relacji z klientami, otwartość, przyjazne usposobienie,
  • zapraszamy również do współpracy osoby prowadzące samodzielną (jednooosobową) działalność w tej branży.

Co oferujemy
  • szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nieruchomości,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • bardzo dobre warunki finansowe (wysoka prowizja lub podstawa + prowizja),
  • pracę w dobrze wyposażonym biurze w Centrum Warszawy (Al. Solidarności 155) lub na Ursynowie ( Al. KEN 26).