Oferta pracy
RTV Euro AGD
Administrator Aplikacji
Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl
CV wymagane
Umowa o pracę
Jednoosobowa działalność gospodarcza
Tryb hybrydowy
Warszawa, ul. Muszkieterów 15
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki
  • pełnienie nadzoru i opieki technicznej nad systemami informatycznymi wpierającymi sprzedaż, działającymi w trybie ciągłym na platformach mikro-serwisowych​,
  • obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem aplikacji,
  • przygotowywanie i wdrażanie zmian w aplikacji we współpracy z dostawcami wewnętrznymi/zewnętrznymi (zbieranie, analiza wymagań, definiowanie zakresu zmian, modelowanie, tworzenie specyfikacji funkcjonalnych, tworzenie scenariuszy testowych, przeprowadzanie testów),
  • utrzymywanie i opieka nad rozwiązaniem do testów automatycznych,
  • współpraca z podwykonawcami, współrealizowanie prac, testowanie i odbiór rozwiązań, koordynacja wdrożeń, weryfikacja wycen prac programistów,
  • udział w projektach dotyczących budowy i rozbudowy funkcjonalności aplikacji,
  • planowanie i wykonywanie testów wydajnościowych aplikacji, analiza wyników i ścisła współpraca z zespołami w celu optymalizacji rozwiązań.
Nasze oczekiwania
  • min. rok doświadczenia w zakresie administrowania aplikacjami,
  • znajomość działania aplikacji na platformach,
  • praktyczna umiejętność zarządzania bazami danych PostgreSQL,
  • umiejętność analizowania zdarzeń z różnych źródeł i wykorzystywanie ich w celu analizy problemów,
  • znajomość narzędzi informatycznych do monitoringu,
  • umiejętność analizowania problemów wydajnościowych,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z Java i SQL,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.
Co oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach B2B,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,
  • pracę w środowisku Ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej,
  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych,
  • super atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek,
  • pracę w trybie hybrydowym, bezpłatny parking w dni pracy w biurze.