Oferta pracy
PROSERVICE FINTECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zastępca Głównej Księgowej
Dostarczamy profesjonalne rozwiązania IT i usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Stawiamy na budowanie trwałych relacji, rozwój zespołów, dbanie o wspólne pasje i naszych Klientów.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Ekspert
Twój zakres obowiązków
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, bieżąca kontrola kosztów i przychodów
  • Czynny udział w zamknięciem miesiąca/roku
  • Bieżąca kontrola i analiza kont księgowych
  • Kontrola dokumentacji WHT
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych oraz udział w audytach
  • Kalkulacja podatku bieżącego i odroczonego
  • Organizacja pracy zespołu
  • Aktualizacja oraz nadzór w zakresie wewnętrznych procedur księgowych i polityki rachunkowości
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem/delegowaniem prac
  • Doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office, w szczególności Excel
To oferujemy
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań FinTech
  • Kompleksowy program wdrożeniowy (onboarding)
  • Doświadczony zespół z dużym know-how i bazą wiedzy dostępną dla każdego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Po etapie wdrożenia, kiedy tylko poczujesz się pewniej – możliwość pracy w trybie hybrydowym (50/50)
  • Oraz wszystkie benefity wymienione poniżej
Benefity:
Firmowa drużyna sportowa
Kawa/herbata
Dofinansowanie zajęć sportowych
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Dodatkowe świadczenia socjalne
Karty przedpłacone
Program rekomendacji pracowników
Wydarzenia rodzinne
Brak dress code'u
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Opieka stomatologiczna
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Inicjatywy dobroczynne
Dofinansowanie nauki języków
Program emerytalny
Spotkania integracyjne
Dofinansowanie wypoczynku