Oferta pracy
WELL FITNESS
Trener Personalny
Well Fitness oferuje swoim klientom trening w rodzinnej atmosferze wśród ludzi, którzy dzielą pasję do aktywnego trybu życia.
Przejdź do profilu pracodawcy.
Top oferta
Niepełny etat
CV wymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Sosnowiec, Teatralna 11
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

Lokalizacja: ul. Teatralna 11, Sosnowiec​

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub kontrakt gospodarczy (przy indywidualnej działalności gospodarczej)

Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego,

Tryb pracy: dostosowany do Twoich potrzeb

  • prowadź treningi personalne i grupowe,
  • utrzymuj przyjacielskie relacje z Klubowiczami i pozyskuj nowe osoby,
  • dbaj o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń,
  • informuj Klubowiczów o naszych produktach i promocjach,
  • prowadź z nami social media.
Co docenimy
  • doświadczenie w branży fitness,
  • samodzielność, wielozadaniowość i samodyscyplinę,
  • wiedzę z zakresu dietetyki, suplementacji lub fizjoterapii, którą chętnie podzielisz się z naszymi Klubowiczami 😊.
Co oferujemy
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.