Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 21.04.2024 (23 dni)
Oferta pracy
SODEXO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Technik Obsługi Obiektu
Działając w 56 krajach, Sodexo każdego dnia obsługuje 100 milionów konsumentów poprzez unikalne połączenie usług żywieniowych, kompleksowej obsługi nieruchomości, usług zarządzania miejscem pracy, a także kompleksowych usług motywacyjnych.
Top oferta
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Robakowo, ul. Jutrzenki 137
Pokaż dojazd
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki

Sodexo obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Robakowo (k. Poznania)

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych
  • Diagnozowanie usterek m.in systemów wentylacji, klimatyzacji, chłodu, elektroenergetycznych, hydraulicznych
  • Usuwanie usterek.
  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych,
  • Raportowanie i przygotowywanie dokumentacji przegladowej.

Nasze oczekiwania
  • Znajomość i umiejętność obsługi systemów: elektrycznych, HVAC, wodno-kanalizacyjnych,
  •  Uprawnienia SEP Gr.1 E.
Co oferujemy
  • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00. Jeden tydzień w miesiącu w godzinach 10:00 - 18:00,
  •  Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową Multisport, bony na świeta (wg regulaminu), ubezpieczenie na życie, dodatkowe dni wolne na wolontariat,
  •  Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą.
Umiejętności:
wentylacyjne
hydraulika
instalacje
Znajomość i umiejętność obsługi systemów: elektrycznych, HVAC, wodno-kanalizacyjnych
elektryka
Benefity:
Niekorporacyjna atmosfera
Jak wygląda rekrutacja:

I etap - rozmowa telefoniczna wstępna

II etap - rozmowa z Managerem w jednostce

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

W życiorysie prosimy zawrzeć klauzule:

[ ] Oświadczam, że przekazywane przeze mnie dane w CV i innych dokumentach aplikacyjnych zawierają dane osobowe w zakresie szerszym niż wynika to z art. 22¹ Kodeksu pracy, w związku z tym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez Sodexo Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niniejszej rekrutacji.

[ ] Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych Sodexo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w tym umieszczenie danych w bazie rekrutacyjnej i przechowywanie przez okres 2 lat.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sodexo Polska Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (02-231), przy ul. Jutrzenki 137.Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacja i przechowywania ich w bazie rekrutacyjnej Sodexo Polska Sp. z o.o. przez okres 2 lat. Podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”).Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Sodexo Polska Sp. z o.o. w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT). Przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z naszymi zaleceniami.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie art. 22¹ Kodeksu pracy (imię/a i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego) jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani dobrowolnej zgody.

Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych , w tym o wycofaniu zgody należy kierować zwrotnie na adres mailowy podany w danych kontaktowych.

W razie jakichkolwiek wniosków lub skarg związanych z Pana/Pani danymi osobowymi może się Pan/Pani kontaktować z nami poprzez formularz dostępny na stronie Internetowej www.pl.sodexo.com