Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

DSV INTERNATIONAL SHARED SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Starszy Specjalista ds. Przetwarzania Płatności
DSV to jedna z czołowych firm branży TSL z siedzibą w Danii. W Polsce obejmuje spółki Air&Sea, ISSC, Road, Solutions oraz Services. Warszawie znajduje się główne biuro jednej z nich – ISSC, gdzie pracuje 1500 osób. To dynamiczne miejsce pracy, które promuje inkluzywność i różnorodność.
Przejdź do profilu pracodawcy.
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Senior (Starszy specjalista)
Twoje obowiązki
  • Nadzór nad poprawnością i poprawnością przetwarzania płatności przychodzących i wychodzących oraz uzgadniania rachunków bankowych i raportowanie przepływów pieniężnych zgodnie z instrukcjami grupowymi
  • Optymalizacja procesów, analiza reklamacji klientów i prowadzenie działań zapobiegawczych pod kątem przyszłych referencji
  • Uczestnictwo we wdrażaniu projektów, szkoleniach i wspieranie SSC w zakresie nowych ulepszeń procesów.
  • Identyfikacja kluczowych wskaźników wydajności i umów dotyczących poziomu usług w ramach SSC oraz wspieranie ich w celu zwiększenia wydajności.

Nasze oczekiwania
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie C1
  • Otwartość na pracę na drugą zmianę (14:00-22:00)
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość narzędzi SAP i OCR
  • Zdolność do skutecznej realizacji celów biznesowych
  • Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne

Wymagane języki:

Język angielski - średniozaawansowany

Co oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Kompleksowy program wdrożeniowy – Buddy
  • Kantyna
  • Siłownia w biurze
  • Skandynawska kultura pracy
  • Wewnętrzna platforma e-learningowa
  • Model pracy hybrydowej
  • Prezenty świąteczna
  • Grupy sportowe
  • Parking rowerowy
  • Dofinansowanie do wypoczynku