Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

MAIN PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji
Main Partners Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13967. Jesteśmy silną oraz stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na polskim oraz zagranicznych rynkach pracy.
Top oferta
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów i poszukiwania bezpośrednie;
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń;
  • prowadzenie rozmów telefonicznych i osobistych (online) z kandydatami;
  • przesyłanie list i profili rekomendowanych osób do Klientów;
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami i Kandydatami.
Nasze oczekiwania
  • doświadczenie w rekrutacji pracowników stałych i/lub tymczasowych w agencji pracy;
  • umiejętność budowania relacji, komunikatywność;
  • j. angielski komunikatywny.
Wymagane języki:

Język angielski - średniozaawansowany

Co oferujemy
  • ciekawą pracę w przyjaznej i niekorporacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenia
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez prowadzenie zróżnicowanych projektów dla ciekawych klientów z różnych branż;
  • przyjazną atmosferę, zgrany zespół.
Benefity:
Prywatna opieka medyczna

Odkryj bazę wiedzy

Chcesz być na bieżąco ?

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy oraz wpisach w bazie wiedzy!