Oferta pracy
JAGA TEMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista narzędziowy
Umowa o pracę: 4500 - 6000 brutto miesięcznie
JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa (nr 7363).
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Łódź
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki
  • naprawy narzędzi produkcyjnych;
  • przeglądy maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem;
  • zgłaszanie zapotrzebowanie na części zamienne niezbędne do wykonywania prac;
  • współpraca z liderami poszczególnych działów;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.
Nasze oczekiwania
  • znajomość maszyn i urządzeń;
  • praktyczna wiedza w temacie automatyki i budowy maszyn;
  • mile widziana wiedza z zakresu układów hydrauliki siłowej, pneumatyki i automatyki;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (5:45-13:45, 13:45-21:45 i 21:45-5:45).
Co oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze 4500-6000 zł brutto;
  • system premiowy(uznaniowa, frekwencyjna);
  • benefity pozapłacowe(karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia dla pracownika oraz rodziny);
  • możliwość dojazdu do pracy przewozami pracowniczymi z wybranych przystanków na terenie Łodzi.
Umiejętności:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Benefity:
karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia dla pracownika oraz rodziny);