Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. obsługi klienta/ Telefoniczny doradca klienta
Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta telefonicznego/ Specjalisty ds. obsługi klienta.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Wrocław
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki:

  • telefoniczna obsługa klientów
  • praca na własnym portfelu spraw
  • aktualizacja danych w firmowym systemie

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • wysokie umiejętności komunikacyjne/ interpersonalne
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami zatrudnionej osoby
  • dodatkowy i klarowny system premiowy
  • benefity pozapłacowe m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • szkolenie oraz pełne wdrożenie do obowiązków
  • docelowo możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy.
Benefity:
Świeże owoce w biurze
Prywatna opieka medyczna
karta sportowa
Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Eagle Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-717) przy ul. Czerniakowskiej 54/35, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu pracodawcy.