Oferta pracy
JAGA TEMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Spawacz
Umowa o pracę: 4000 - 5000 brutto miesięcznie
JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 r. Nasze usługi obejmują rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (7363).
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki
  • wykonywanie montażu detali i podzespołów w przyrządach;
  • produkcja układów wydechowych oraz podzespołów samochodowych;
  • spawanie ręczne i obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami;
  • bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego.
Nasze oczekiwania
  • znajomość rysunku technicznego;
  • uprawnienia spawalnicze MAG;
  • umiejętność trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Co oferujemy
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie 19-28 zł brutto (w zależności od umiejętności i doświadczenia) + premia 20% podstawy wynagrodzenia(kilkaset złotych w skali miesiąca);
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach finansowanych przez pracodawcę;

pakiet dodatkowych benefitów:

  • opieka medyczna dla całej rodziny;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie posiłków;
  • paczki na święta;
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa.