GDAŃSKIE ZAKŁADY TELEELEKTRONICZNE "TELKOM-TELMOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sitodrukarz
Od ponad 60 lat wyznaczamy najwyższe standardy w zakresie kreowania rozwiązań w świecie sygnałów i technologii. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wypracowaliśmy kompetencje w zakresie projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych do transmisji sygnałów dla systemów SMATV | CATV | DOCSIS.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Gdańsk, ul. Franciszka Schuberta 104
Pokaż dojazd
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki
  • Wykonywanie nadruków na detalach wg zleceń i rysunków, przygotowywanie sit, kontrola jakości, przestrzeganie procedur.
  • Praca może być 2 zmianowa na Wydziale Mechanicznym.
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość technologii sitodruku na tworzywach sztucznych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku,
  • sprawność manualna, dobry wzrok, dobre rozpoznawanie kolorów.
Co oferujemy
  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • przeszkolenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • fundusz socjalny.

Jak wygląda rekrutacja:

Kandydat wysyła swoje CV. Następnie jeżeli spełnia nasze warunki kontaktujemy się z nim i umawiamy na osobistą rozmowę w firmie.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Wysłanie aplikacji na wybraną rekrutację jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych które nie zostały wymienione w art. 221 §1 Kodeksu Pracy. Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dla kandydatów w procesie rekrutacji o przetwarzaniu danych osobowych:

Czyniąc zadość wymaganiom Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanym dalej Rodo) informujemy, że

1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM-TELMOR sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: 80-172 Gdańsk, ul. Schuberta 104

2. W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt z Działem Kadr [email protected] bądź Inspektorem Ochrony Danych [email protected]

3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji wynikającym z art. 221 §1 Kodeksu pracy.

4. Wysłanie aplikacji na wybraną rekrutację jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych które nie zostały wymienione w art. 221 §1 Kodeksu Pracy.

5. Dane osobowe przetwarzane będą w celu :

a. zgody wydanej przez kandydata poprzez wysłanie CV (art. 6 ust. 1 lit. A Rodo) w zakresie dodatkowych danych osobowych, których podanie nie jest obowiązkiem prawnym,

b. przeprowadzenia rekrutacji i zawarcia umowy w sprawie zatrudnienia jako obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. C Rodo), który wynika z art. 221 §1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy,

c. oceny motywacji i weryfikacja umiejętności kandydata na podstawie, odpowiednio: treści listu motywacyjnego, rozmowy lub wyników testów praktycznych (art. 6 ust. 1 lit. F Rodo),

d. ochrony przed ewentualnymi roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. F Rodo),

6. Odbiorcami Państwa danych będą upoważnieni pracownicy i współpracownicy Gdańskich Zakładów Teleelektronicznych TELKOM-TELMOR sp. z o.o.

7. Dane osobowe zbierane w celu obecnej rekrutacji przetwarzane będą do zakończenia tej rekrutacji. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

8. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do usunięcia czy wniesienia skargi organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).