Oferta pracy
GRUPA INCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Salowa
Agencja zatrudnienia InCPraca.pl (nr licencji 11163) zatrudni salowe. Oferujemy ciekawą pracę w szpitalach w perle ziemi dolnośląskiej – stolicy województwa, Wrocławiu. Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Polsce, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Wrocław, Borowska 213
Pokaż dojazd
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • mycie i dezynfekcja podłóg, schodów, blatów, urządzeń sanitarnych, tablic itd.
  • przygotowanie łóżka i szafki przyłóżkowej,
  • mycie okien, rolet, żaluzji,
  • mycie i dezynfekcja wózków do transportu pacjentów.
Nasze oczekiwania
  • znajomość języka polskiego,
  • sprawność fizyczna,
  • gotowość do pracy zmianowej
Co oferujemy
  • współpracę na okres dwunastu miesięcy,
  • obuwie oraz strój roboczy