Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

H+H POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownik Utrzymania Ruchu
H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • Przeglądy maszyn i urządzeń w zakresie hydrauliki, mechaniki, pneumatyki;
  • Remonty, konserwacje oraz bieżące usuwanie awarii urządzeń;
  • Przyjmowanie dostaw części zamiennych, dbanie o powierzone narzędzia oraz o porządek na warsztacie.
Nasze oczekiwania
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem, jak również kandydaci do przyuczenia po szkole o kierunku mechanicznym lub zbliżonym;
  • Podstawowej znajomości rysunku technicznego;
  • Umiejętności czytania schematów mechanicznych, DTR maszyn, oznaczeń części;
  • Mile widziane - uprawnienia spawalnicze;
  • Gotowości do podjęcia pracy trzyzmianowej.
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Premię miesięczną w wysokości do 18% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.