Powiększ litery:
A+
A-
string
Otwórz
Oferta ważna do: 22.05.2024 (26 dni)
Oferta pracy
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANETA CZAPLICKA, McDonald's
Pracownik restauracji
McDonald's
Top oferta
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Zgierz
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANETA CZAPLICKA zatrudni pracownika restauracji w Zgierzu z obowiązkami:

  • Obsługa kasy, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień
  • Przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących
  • Przygotowywanie produktów oraz półproduktów (np. kanapek, sałatek), utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń
  • Prace porządkowe
Nasze oczekiwania
  • Otwartość i komunikatywność
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Zachęcamy także do kontaktu osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
Co oferujemy
  • Elastyczny grafik, jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami
  • Umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa brutto od 19,50 zł
  • Pakiet Sportowy Medicover Sport
  • Dodatkowa opieka medyczna
  • Możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników i członków rodziny
  • Bonifikarta: program rabatowy do wykorzystania w restauracjach McDonald’s
  • Zniżki za posiłki w czasie pracy
  • Możliwość awansu i zdobycia nowych umiejętności

Benefity:
Pakiet Sportowy Medicover Sport
Dodatkowa opieka medyczna
Możliwość ubezpieczenia na życie
Jak wygląda rekrutacja:

rozmowa rekrutacyjna