UPS GLOBAL BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownik Administracyjny
UPS Global Business Services powstał w 2011 roku w celu optymalizacji procesów biznesowych, które umożliwiają rozwój całego UPS. W Polsce Globalne Centrum Usług Bisnesowych UPS powstało we Wrocławiu i w Łodzi. Świadczymy usługi na rzecz spółek UPS w całej Europie.
CV wymagane
Umowa o pracę
Tryb hybrydowy
Doświadczenie niewymagane
Twój zakres obowiązków:
  • Prace administracyjne
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale – zapewniamy pełne szkolenie

Nasze wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw księgowości
  • Znajomość MS Office

Wymagane języki:

Język angielski - średniozaawansowany

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni w tygodniu w biurze)
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, program emerytalny, dofinansowanie do okularów, dodatkowe świadczenia socjalne)
  • Program wellbeingowy – dostęp do platformy wsparcia emocjonalnego i coachingowego dla naszych pracowników i ich rodzin
  • Dostęp do bazy szkoleniowej, umożliwiającej rozwijanie różnorodnych kompetencji
  • Pełne szkolenie oraz wsparcie zespołu po okresie wdrożenia
  • Sprzęt niezbędny do pracy
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, gazetka pracownicza itd.)