"SKAT TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Pracownik administracyjno-techniczny
SKAT Transport od prawie 30 lat dostarcza nowoczesnych, zorientowanych na klienta, rozwiązań branży TSL. Obszarem działalności jest przede wszystkim transport i spedycja międzynarodowa, a także przeprawy promowe oraz transport i spedycja w ruchu krajowym.
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 199
Pokaż dojazd
Mid (Średni poziom specjalizacji)
Twoje obowiązki

  • Utrzymanie budynku w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i konserwacją instalacji oraz urządzeń technicznych,
  • Przeprowadzanie drobnych napraw konserwatorskich,
  • Dokonywanie drobnych zakupów materiałów remontowo budowlanych na potrzeby biura,
  • Nadzór nad zewnętrznymi firmami serwisowymi i powierzoną dokumentacją obiektową,
  • Prace gospodarcze i porządkowe,
  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek.
Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość instalacji i systemów budynkowych (m.in. elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
Co oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Dofinansowanie karty sportowej,
  • Dodatkowe ubezpieczenie, na preferencyjnych warunkach,
  • Zapewniamy wdrożenie stanowiskowe,
  • Owocowe dni, spotkania integracyjne, premie świąteczne,
  • Dogodną lokalizację, korki nas nie dotyczą.
Jak wygląda rekrutacja:

1. Selekcja CV.

2. Kontakt z wybranymi kandydatami spełniającymi kryteria rekrutacji.

3. Wstępna rozmowa telefoniczna.

4. Pierwsze spotkanie rekrutacyjne.

5. Drugie spotkanie rekrutacyjne.

6. Wybór kandydata do zatrudnienia.

7. Kontakt ze wszytskimi kandydatami.

Wymagana treść zgody na użycie danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osóbfizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych orazuchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).