Otwórz
Ogłoszenie archiwalne

Ogłoszenie, którego szukasz jest już w archiwum. Sprawdź podobne oferty:

Oferta archiwalna

FOLGA SPÓŁKA AKCYJNA
Praca na magazynie
Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. KRAZ: 21018
CV wymagane
Umowa o pracę
Praca stacjonarna
Doświadczenie: poniżej roku
Twoje obowiązki
  • Rozładunek oraz załadunek towarów
  • Kompletacja towaru (za pomocą skanera)
  • Przyjmowanie dostaw
  • Utrzymanie porządku/Prace porządkowe w magazynie
Nasze oczekiwania
  • Uprawnienia UDT - II WJO
  • Dyspozycyjność
  • Chęć do pracy
Co oferujemy
  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z zakładem, a nie z Agencją Pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16 (dla chętnych - pracujące soboty)
  • Wynagrodzenie: 4000 - 4100zł brutto
  • Premie do 1000zł/msc po okresie próbnym