Oferta pracy
INTERKADRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Opiekun Osób Starszych w Niemczech!
Jesteśmy działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa zlecenie
Praca stacjonarna
Kraków, ul. Wielicka 50
Pokaż dojazd
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki

Pani Renate choruje na depresję i COPD, musi wieczorami robić inhalacje. Seniorka myje się samodzielnie, ale potrzebuje asekuracji przy niektórych czynnościach. Pani chodzi spać ok.22.00, a budzi się ok.10.00. Może się zdarzyć, że raz w nocy wstanie, wtedy trzeba jej pomóc. Pani nosi pielucho-majtki na dzień i na noc, ale tylko asekuracyjnie, zmienia je samodzielnie. Do Seniorki przychodzi Pflegedienst i Fizjoterapeuta.

Nasze oczekiwania
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
  • życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych,
  • prawo jazdy.
Wymagane języki:

Język niemiecki - podstawowy

Co oferujemy
  • wysokie wynagrodzenie + premie,
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (5922 zł brutto!),
  • podpisanie jednej czytelnej umowy,
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • pokrycie kosztów podróży w obie strony,
  • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.
  • Dowiedz się więcej pisząc na email: [email protected]