Oferta pracy
GRUPA INCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Opiekun medyczny
Agencja zatrudnienia InCPraca.pl (nr licencji 11163) zatrudni Opiekunów Medycznych. Oferujemy ciekawą pracę w szpitalach w perle ziemi dolnośląskiej – stolicy województwa, Wrocławiu. Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Polsce, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Pełny etat
CV niewymagane
Umowa dowolna
Praca stacjonarna
Wrocław, Borowska 213
Pokaż dojazd
Doświadczenie: 1 – 3 lata
Twoje obowiązki
  • współpraca z pielęgniarką w zakresie planowania i realizowania planu opieki nad osobą chorą i niesamodzielną,
  • rozpoznanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych,
  • pomoc pielęgniarkom podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich,
  • udzielanie wsparcia emocjonalnego osobie chorej i niesamodzielnej oraz jej rodzinie.
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie jako opiekun medyczny,
  • znajomość języka polskiego.
Co oferujemy
  • długotrwałą współpracę
  • strój i obuwie robocze.